Organizacja imprez masowych wymaga nie tylko dobrego smaku czy specjalistycznej wiedzy. Istotą każdej imprezy są również technologie, które pozwolą widzom osiągnąć najwyższy poziom rozrywki. Do takich sprzętów w szczególności należą telebimy, dzięki którym odbiór wydarzenia będzie możliwy nawet dla osób stojących daleko przed sceną. Zakup sprzętów audio – wizualnych przy jednorazowych wydarzeniach, lub w momencie kiedy Klient nie używa go zbyt często, może okazać się bardzo kosztowny. Mamy na to jednak sposób, oferując Państwu wynajem telebimów.

Telebimy są ekranami wizyjnymi, złożonymi z matrycy ledowej. Jakość obrazu, prezentowana na ich wyświetlaczu, znacznie przewyższa technologie takie jak projektory czy ekrany wielkoformatowe, gdyż jasność telebimu jest kilkakrotnie większa od jasności ekranu plazmowego. Możemy oglądać na nich obraz wysokiej jakości, z pełnym nasyceniem kolorów i idealnym kontrastem. Telebimy mają jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Widoczność obrazu jest znakomita nawet w warunkach wysokiego naświetlenia, czy nasłonecznienia.

Telebimy są bardzo praktycznymi urządzeniami. Mogą przybierać przeróżne konfiguracje i kształty – płaskie, wypukłe lub dookólne. W naszej ofercie posiadamy na wynajem telebimy mobilne, które charakteryzują się przede wszystkim szybkością montażu i możliwością dowolnych ustawień, dzięki wyposażeniu ich w podnośniki hydrauliczne i mechanizmy obrotowe. Nasi pracownicy, dzięki łatwej konstrukcji, składającej się z podpórek, będą w stanie szybko rozłożyć ekran tam, gdzie będzie on potrzebny. Dodatkowo istnieje możliwość przewożenia telebimu w dowolne miejsce, gdyż jest on równie łatwy w demontażu i lekki.

Wiemy jak ważny jest dla Państwa czas, dlatego nasi wyszkoleni fachowcy zajmą się dosłownie wszystkim – od przewozu urządzenia, przez jego instalację, aż po demontaż. Dzięki prostemu oprogramowaniu, telebim będzie kompatybilny z komputerem, smartphonem lub tabletem, co umożliwi Państwu wprowadzenie szybkich zmian i zarządzenie treścią, bez konieczności stania przy telebimie, czy używania kabli. Będą mieli Państwo dużą swobodę i mobilność, aby zadbać o organizację imprezy, podczas gdy my zaopiekujemy się technologią. Gwarantujemy, że nasze telebimy, odpowiednio ochronione przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, zapewnią widzom spektakularne show.

Komentarze są wyłączone.