Nasza firma odpowiada również za poprawne funkcjonowanie urządzeń po ich zakupieniu i zainstalowaniu. Prowadzimy usługi serwisowe na bardzo wysokim poziomie. Wyszkoleni pracownicy, posługujący się najwyższej jakości sprzętem naprawczym, będą w stanie szybko zdiagnozować usterkę i poprawić działanie urządzenia.

Mówi się często – „złośliwość rzeczy martwych”. Urządzenia bywają wadliwe, jednak dobrze wiemy, ze wszystko da się naprawić. Nasza firma przywiązuje szczególną uwagę do dbałości o sprzęt. Zajmujemy się przeglądem okresowym, wykonywaniem wszelkich niezbędnych pomiarów, a także konserwacją urządzeń, w celu przedłużenia ich żywotności. Jednak gdy pojawi się usterka i niezbędna jest szybka diagnoza, oferujemy nasza pomoc w zakresie naprawy i konfiguracji ustawień sprzętowych. Dodatkowo zajmuje się także czynnościami remontowymi całych instalacji technicznych.

Serwisujemy takie sprzęty jak ekrany diodowe LED, telebimy, bandy LED, kurtyny LED, infokioski, ściany diodowe, a także paski i kostki LED. Nie są nam też obce naprawy urządzeń AV – projektory DPL i LCD, monitory plazmowe i LCD, urządzenia audio-video, wzmacniacze i zasilacze. Możemy być zatrudnieni wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba naprawy urządzeń audio – video.

Nasza opieka objęte są sprzęty związane z wydarzeniami masowymi – koncertami, mecze, kina letnie, czy targi biznesowe. Z drugiej strony obsługujemy także mniejsze wydarzenia i pojedynczo występujące urządzenia, w trosce o ich poprawne działanie i zadowolenie naszych Klientów.

Wciąż dążymy do opracowywania jak najlepszych rozwiązań technologicznych. Czynności serwisowe są naszą mocną stroną, gdyż nasi pracownicy wciąż podnoszą swoje kwalifikacja i interesują się nowoczesnymi technologiami ledowymi. Posiadając bogate doświadczenie, są w stanie rozwikłać najbardziej skomplikowany problem techniczny i naprawić go w krótkim czasie. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, a na pewno się Państwo nie zawiodą.