Jesteśmy zespołem pasjonatów i specjalistów, którzy poświęcają swój czas na rozwój technologii LED. W naszej pracy liczy się przede wszystkim profesjonalizm, kontakt z Klientem, ale i dobra zabawa. Lubimy swoje obowiązki i chcemy naszą pasją zarażać innych.

Nowe technologie pozwalają nam na dużo więcej. Dzięki nim nasze życie staje się ciekawsze, a każda chwila może być zachowana na dłużej. Technologia LED sprawia, że obraz, który obserwujemy na ekranach jest żywszy i bardziej realistyczny. Nasycone kolory, głębia czerni i kontrast sprawiają, że rozrywka weszła w nowy wymiar. Oglądając bajeczne filmy na ekranach LED, czujemy się jak ich bohaterowie. Tak jakby granica między naszym światem, a obrazem nie istniała.

Technologia LED, na której bazują telebimy i ekrany diodowe, sprawia, że reklama staje się dla odbiorców jeszcze bardziej atrakcyjna. Takie wyświetlacze dają nam prawie nieograniczone możliwości, a my możemy przebierać w różnych pomysłach i formach animacji. Dzięki interaktywności, reklama nie tylko dociera do oczu odbiorców, ale również do ich zmysłów i podświadomości. Taka forma nośnika informacji podniesie zainteresowanie Państwa firmą, co przełoży się na realny wzrost sprzedaży.

Nasza firma oferuje Państwu zatem szeroki wachlarz usług. Zajmujemy się sprzedażą ekranów ledowych, band ledowych i wynajmowaniem telebimów. Dodatkowo opiekuje się urządzeniami w ramach obowiązków serwisowych. Jedną z naszych specjalizacji jest także obsługa techniczna eventów i imprez masowych – od projektowania wydarzenia, poprzez transport i montaż urządzeń, postprodukcję, aż po demontaż sprzętu. Możemy być wszędzie tam gdzie potrzebna jest sprawna i niezawodna obsługa sprzętu audio – wizualnego.

My nie obiecujemy. My gwarantujemy. Jesteśmy dyspozycyjni, rzetelni i posiadamy wszelkie umiejętności, niezbędne w pracy z urządzeniami audio-video. Mogą Państwo polegać na naszej wiedzy i doskonałym kompetencja technicznym. Zapraszamy do współpracy.